fbpx

Fotograficzna opowieść ślubna jest wręcz obowiązkową pamiątką tego wyjątkowego dnia. Nie wszystko w ulotnej pamięci pozostanie na lata, a profesjonalne zdjęcia, nawet po długim czasie, przeniosą nas w tę specyficzną atmosferę. Realizując sesje ślubne, łączymy fotografię reportażową z artystyczną, aby zyskali Państwo wyjątkowe zdjęcia, stanowiące pamiątkę na wiele lat.

Fotografia ślubna

Fotograf od zawsze towarzyszy parze młodej podczas ślubu i wesela. Do dziś w albumach rodzinnych znajdziemy zdjęcia obrazujące zaślubiny naszych dziadków i rodziców. To wyjątkowa pamiątka, która pozwala odtworzyć atmosferę tych szczególnych chwil. Na przestrzeni lat fotografia ślubna zmieniła nieco charakter. Stała się sztuką, w której my, od początku działalności, czujemy się bardzo dobrze.

Realizujemy profesjonalne zdjęcia ślubne, które wyrażają emocje, oddają atmosferę oraz wyjątkowość uroczystości. Jesteśmy z Państwem już od momentu przygotowań. Opisujemy obiektywem nastrój skupienia, ekscytacji, zdenerwowania przed tą ważną uroczystością. Realizując reportaż ślubny, pamiętamy o historii, którą chcemy opowiedzieć wszystkim odbiorcom naszych zdjęć.

Fotograf ślubny Katowice

Fotografowanie to nasza pasja. Widać to na zdjęciach, które wykonujemy. Każde z nich jest elementem opowieści, którą snujemy obrazem. Wiele lat doświadczeń pozwala nam spojrzeć na każdą uroczystość inaczej, obserwować z wyjątkową uwagą otaczającą rzeczywistość, aby uchwycić w kadrze najciekawsze momenty przygotowań, ślubu i wesela. Dla zachowania wyjątkowego i oryginalnego efektu fotografujemy z dwóch perspektyw: kobiecej i męskiej. Jest to sposób na niebanalne ujęcia, które wzajemnie się uzupełniają, tworząc spójną historię.

W naszych realizacjach wykorzystujemy profesjonalny sprzęt fotograficzny, gwarantujący wysoką jakość zdjęć w każdych warunkach. Wszystkie fotografie, które wykonamy, po obróbce graficznej trafią do Państwa w formie multimedialnej lub drukowanego albumu, który będzie stanowił wyjątkową pamiątkę dnia ślubu.

Fotografia ślubna Bytom

Nieodłącznym elementem fotografii ślubnej jest sesja plenerowa. W tym przypadku liczy się pomysł, kreatywność fotografa i pary młodej oraz wyjątkowa sceneria. Realizujemy sesje plenerowe zarówno podczas uroczystości weselnej, jak również w terminie późniejszym. Znając możliwości, jakie oferują niektóre lokalizacje, proponujemy Klientom wybór kilku ciekawych i bardzo efektownych scenerii.

Plan sesji aranżujemy tak, aby odpowiadał indywidualnym gustom pary młodej oraz był zgodny z motywem przewodnim wesela. Przygotowując plener, uzgadniamy także ramowy zakres zdjęć, jakie chcecie Państwo uzyskać. Tworzymy pewnego rodzaju opowieść, którą reżyserujemy wspólnie z Klientem. Nie działamy według sztywnego scenariusza, stawiając przede wszystkim na naturalność, ekspresję i spontaniczność. Zapraszamy do współpracy i rezerwacji terminu.