fbpx

Skuteczna reklama to tekst i obraz. Słowa mają opisać produkt, a grafika pokazać jego walory. Fotografia produktowa jest sztuką, której uczyliśmy się przez wiele lat. Dziś, z powodzeniem realizujemy profesjonalne sesje reklamowe, proponując współpracę również Państwu.

Fotografia reklamowa

Widząc reklamę, pierwsze wrażenie wywołuje na nas obraz. To on ma za zadanie przyciągnąć uwagę, pokazać to, co najważniejsze. Tekst zwykle uzupełnia ten przekaz, dodając treść, która nie może być opowiedziana w warstwie plastycznej. Od wielu lat naszą specjalnością jest także fotografia produktowa.

Wykonanie zdjęcia przedmiotom codziennego użytku wymaga kreatywności, patrzenia oczami potencjalnego odbiorcy oraz znajomości zasad profesjonalnej fotografii. Nauczyliśmy się tego, dlatego też realizujemy wyjątkowe kreacje reklamowe, które w warstwie fotograficznej oddają wszystkie najlepsze cechy produktu lub marki.

Fotografia produktowa Częstochowa

Fotografia produktowa to zdjęcia przedmiotów. Najczęściej są to rzeczy użytkowe, z którymi spotykamy się niemal na codziennie. Jak pięknie pokazać jabłko, nóż, telewizor czy komplet biżuterii? Odpowiedź jest jedna – liczy się pomysł, technika i artystyczne podejście do fotografowania. Łączymy w sobie te cechy, dysponując dodatkowo profesjonalnie wyposażonym studiem, które umożliwia wykonanie zdjęć wysokiej jakości.

Nasze prace to wynik wielogodzinnych sesji, aby znaleźć to ujęcie, które satysfakcjonuje nas, ale przede wszystkim Klienta. Mając wieloletnie doświadczenie w dziedzinie fotografii produktów, przygotowujemy odpowiednią scenerię, oświetlenie oraz niezbędne dekoracje, które sprawią, iż prezentowany produkt będzie wyjątkowy. Obrazem opowiadamy o tych cechach przedmiotu, które są najistotniejsze i mają największe znaczenie dla potencjalnego odbiorcy.

Fotografia reklamowa Katowice

W naszej ofercie znajduje się także profesjonalna fotografia reklamowa. Specjalizujemy się w zdjęciach do publikacji elektronicznych oraz drukowanych. Wysoka jakość prac, nietuzinkowe podejście do tematyki fotografii, a także specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na stworzenie wyjątkowych zdjęć, które łączą w sobie przekaz promocyjny i duży ładunek emocjonalny.

Każde zdjęcie to opis nie tylko przedmiotu, osoby czy reklamowanej usługi. To przede wszystkim odzwierciedlenie naszych odczuć, wizji artystycznej, którą wspólnie z Klientem kreujemy już na początku współpracy. Zajmujemy się fotografią reklamową w sposób kompleksowy, realizując sesje zarówno studyjne, jak i plenerowe. Możemy towarzyszyć Państwu przy pracach związanych z powstawaniem produktu, aby pokazać, jak jest wykonywany. Działamy zawsze w duecie, co pozwala na odmienne spojrzenie na produkt z punktu kobiety i mężczyzny. Ten swoisty dualizm łączy się w spójny przekaz artystyczny, który odzwierciedlamy na fotografiach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w galerii oraz do współpracy!