fbpx

Człowiek to największa zagadka. Pokazać coś więcej niż twarz czy postać to nie łatwe zadanie. Słowa mogą opisać człowieka, a fotografia ? Fotografia portretowa jest sztuką, której tajniki poznawaliśmy przez wiele lat. Dziś, z powodzeniem pokazujemy w potretach coś  wiecej niż tylko postać. Bez przesadnych środków wyrazu i w swoim wypracowanym stylu. Proponujemy  takie sesje również Państwu.

Fotografia portretowa

Pierwsze wrażenie to coś co można zrobić tylko raz. W czasach tak mocno nastawionych na wizerunek to właśnie fotografia portretowa nabrała szczególnego znaczenia. Umiejętność zaprezentowania samego siebie daje nam przewagę nad innymi. Umiejętne zaprezentowanie swoich mocnych stron to umiejętność dobrego fotografa portretowego. Praca z człowiekiem wymaga wypracowania relacji i umiejętności zaufana pomiędzy fotografem a modelem.

Ta relacja ma bezpośrednie przełożenie na efekty naszej pracy. Od lat z pasją i zaangażowaniem realizujemy sesje portretowe.

Fotografia portretowa Częstochowa

Fotografia portretowa to zdjęcia ludzi. Każdy człowiek to inny charakter inna osobowość. Wydobycie na zewnątrz atutów osoby to kluczowe zadanie portrecisty. Wiele osób obawia się sytuacji bycia fotografowanym. Dobry kontakt z fotografem odgrywa najważniejszą rolę. Ta właśnie umiejętność jest kluczem do sukcesu. Każdy portret ma inny charakter. Właściwy dobór oświetlenia wpływa w ogromnym stopniu na charakter pokazanej postaci.  Konieczny retusz wykonujemy w taki sposób aby widz odniósł wrażenie braku takiej obróbki. 

Nasze portrety to czasem wynik wielogodzinnej sesji zdjęciowej. Potrzeba czasu aby wypracować ten efekt to jedno zdjęcie, na które będziemy patrzeć przez lata z zachwytem. Czasami najlepsze zdjęcie to to pierwsze lub drugie zrobione. W przypadku takiej sesji fotografii portretowej nie da się pracować w oparciu o utarte schematy ponieważ każdy z nas jest inny. Dlatego właśnie fotografia portretowa tak bardzo nas fascynuje, a efekty jej bywają zaskakujące również dla nas. 

Fotografia portretowa Katowice

W naszej ofercie znajduje się także profesjonalna fotografia portretowa. Specjalizujemy się w zdjęciach do publikacji elektronicznych oraz drukowanych. Wysoka jakość prac, nietuzinkowe podejście do tematyki fotografii, a także specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na stworzenie wyjątkowych zdjęć, które łączą w sobie właściwy przekaz i duży ładunek emocjonalny.

Każde zdjęcie to nie tylko opis osoby czy reklamowanej usługi. To przede wszystkim odzwierciedlenie naszych odczuć, wizji artystycznej, którą wspólnie z tworzymy. Zajmujemy się fotografią portretową sposób kompleksowy, realizując sesje zarówno studyjne, jak i plenerowe. Działamy zawsze w duecie, co pozwala na odmienne spojrzenie na produkt z punktu kobiety i mężczyzny. Ten swoisty dualizm łączy się w spójny przekaz artystyczny, który odzwierciedlamy na fotografiach. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami w galerii oraz do współpracy!