fbpx

Chrzest to wyjątkowe przeżycie nie tylko dla rodziców dziecka, ale także dla fotografa. Przygotowując reportaż z tego dnia, możemy towarzyszyć Wam od chwili przygotowań do uroczystości. Uchwycimy w kadrze wszystko, co tworzy niepowtarzalną atmosferę tej ceremonii.

Fotograf na chrzcie

Fotografia ma na celu uwiecznienie najciekawszych momentów naszego życia na zdjęciach, które po pewnym czasie przywołają wspomnienia i przybliżą nas do atmosfery tamtych chwil. Do dziś chętnie wracamy do starych, często już pożółkłych zdjęć, które obrazują nasz chrzest święty. Dziś fotograf rodzinny, oprócz standardowych zdjęć w świątyni czy podczas uroczystości, może przygotować reportaż, będący swoistym obrazem wyjątkowego dnia.

Od wielu już lat realizujemy zlecenia obejmujące sesje fotograficzne podczas chrztu. Wyjątkowa wrażliwość oraz artystyczne ujęcie poszczególnych momentów sprawiają, że nasze reportaże są piękną pamiątką na wiele lat.

Fotograf Częstochowa

Od początku współpracy z Państwem staramy się być czynnymi uczestnikami uroczystości. Obserwujemy przygotowania do chrztu, samą ceremonię oraz przyjęcie dla zaproszonych gości. Chcemy uchwycić na zdjęciach najciekawsze momenty, które na zawsze zapiszą się w pamięci rodziców i uczestników uroczystości. Oprócz usługi reportażowej realizujemy także rodzinne sesje, które tworzą spójną całość wykonanej przez nas dokumentacji fotograficznej.

Fotograf jest z Państwem wszędzie tam, gdzie mają miejsce ważne wydarzenia. Patrzymy na rzeczywistość z dwóch perspektyw. Tworzymy duet, uzupełniając wzajemnie swoją wrażliwość i postrzeganie świata. Widać to na wykonywanych fotografiach, które oddają emocje, atmosferę oraz klimat chrztu. Według Państwa wyboru fotografie mogą być wykonane w kolorze lub w wersji monochromatycznej.

Fotografia rodzinna Katowice

Fotografia rodzinna jest dla nas bardzo ważnym elementem codziennej pracy. Realizując zdjęcia podczas uroczystości chrztu, staramy się jak najpełniej oddać wyjątkową atmosferę uroczystości. Fotografie stanowią piękną multimedialną pamiątkę, a mogą być także ułożone w drukowany album, który z pewnością zajmie jedno z ważniejszych miejsc na półce w każdym domu lub stanie się oryginalnym prezentem dla rodziców chrzestnych oraz dziadków.

Zlecenia wykonujemy z niezwykłą dbałością o szczegóły. Żadna uroczystość nie jest taka sama, a odpowiednie przygotowanie się do niej, gwarantuje wspaniały artystyczny efekt. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego, który zapewnia najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Wszystkie fotografie poddajemy także obróbce graficznej, aby otrzymali Państwo satysfakcjonujący efekt finalny. Fotograf na chrzcie może być obecny w tym dniu już od momentu przygotowań bądź uwiecznić jedynie uroczystość w świątyni i przyjęcie dla gości. Wszystko zależy od Państwa wyboru. Zapraszamy do galerii, w której umieściliśmy część naszych prac.