fotografia ślubna

Kontakt

Naszym priorytetem jest kontakt osobisty, dzięki któremu łatwiej się poznać oraz podjąć decyzję. Wykonane przez nas fotografie mówią przede wszystkim o ich bohaterach, a warto też poznać człowieka po drugiej stronie aparatu.

Podejście

Zaufanie w tej dziedzinie ma ogromne znaczenie. Na fotografiach uwieczniamy bowiem bardzo ważny dla Was dzień lub wydarzenie i muszą one oddawać emocje oraz pokazywać uczucia. Te dwie kwestie są dla nas kluczowe. Nie wyobrażamy sobie sytuacji, w której między bohaterami fotografii, a nami nie ma czegoś w rodzaju przysłowiowej chemii, a nawet nutki przyjaźni. Dopiero wtedy można myśleć o podjęciu współpracy. Kiedy spotykamy się w dniu fotografowania jesteśmy dla siebie z znajomymi dzięki czemu znacznie skraca się dystans między nami i powoduje że Wy czujecie się lepiej, a nam lepiej się pracuje.

Zachowanie

Zawsze w trakcie fotografowania staramy się nie wpływać na przebieg wydarzeń. Znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie gwarantuje nam wykonanie niepowtarzalnych ujęć. Wyjątek stanowi sytuacja, podczas której ingerujemy w przebieg wydarzeń na Wasze wyraźne życzenie. Niech przykładem będzie sytuacja w której np. babcia uczestniczy w uroczystości tylko w kościele, a konieczne jest zrobienie z nią zdjęcia. Wtedy wszyscy muszą poczekać, aż to życzenie zostanie spełnione. Często służymy radą i pomocą parze młodej, które tego dnia bywają przydatne.

Technika

Szewc może chodzić bez butów, ale fotograf nie może z jednym aparatem. Zawsze dysponujemy zapasowym sprzętem oraz odpowiednią ilością innych akcesoriów potrzebnych do wykonania zdjęć, dzięki czemu nawet w przypadku awarii fotografowanie jest płynnie kontynuowane, a zdjęcia utrzymane są do końca na właściwym poziomie.

Duet fotografów

Pracujemy we dwójkę. Fotografowanie w duecie daje nam dużo większe możliwości pokazania danego wydarzenia z dwóch różnych perspektyw, z kobiecego i męskiego punktu widzenia. Każde z nas widzi świat nieco inaczej dlatego nasze zdjęcia różnią się od siebie – ale to tylko z korzyścią dla Was.

Uczciwość

Fotografujemy już naprawdę długo i nigdy nie zdarzyło się abyśmy powierzyli wykonanie naszej usługi komuś innemu – co niestety jest częste w tej branży. Podpisując umowę z nami macie pewność, że to my będziemy fotografować i mamy nadzieję, że żadna poważna sytuacja losowa tego nie zmieni.