fotografia okolicznościowa

Wspomnienia to coś co warto pielęgnować fotografie okolicznościowa daje możliwość zatrzymania wspomnień.  Jest wiele uroczystości w życiu człowieka, które są szczególnego potraktowania. Fotografia uroczystości chrztu świętego lub uroczystości Pierwszej Komunii Świętej będą tutaj doskonałym przykładem. Do takich fotografii wielokrotnie wraca się po latach. Są one wspomnieniem ważnych I szczególnych chwil naszego życia. Warto wziąć pod uwagę aby taka pamiątka było na właściwym profesjonalnym poziomie. 

fotograf na chrzest

Często bywa tak że Fotografowanie takiej uroczystości zaczynamy  od domu, gdzie krzątająca się po domu rodzina i przygotowania maleństwa do tej ważnej uroczystości daje możliwość fotografowi uchwycenia szczególnych momentów. Wprowadza nas to klimat tej ważnej uroczystości. 

sesja Komunijna

Kolejna ważna uroczystość rodzinna. Zwieńczenie wielomiesięcznych przygotowań waszej pociechy. To wyjątkowa okazja na spotkanie się całej rodziny w sposób niezwykle uroczysty. Profesjonalna pamiątka fotograficzna przyniesie radość całej rodzinie. Reportaż nie tylko z uroczystości w kościele ale również z przygotowań i pleneru z małym solenizantem. Dobry kontakty z dzieckiem i właściwe podejście fotografów podczas sesji komunijnej daje gwarancję zdjęć na wysokim poziome. Nie można tutaj zapomnieć zdjęciach razem z bliskimi. Takie zdjęcia bedą wspaniałą rodziną pamiątkową jak również mogą być wspaniałym prezentem dla babci, dziadka i rodziców chrzestnych. zdjęcia można zobaczyć tutaj

fotografia dziecięca

Mały skarb. Największe szczęście rodziców. Chwile, które umykają bardzo szybko. Niemowlę zmienia codziennie. Chwila warta uwiecznienia razem z mamą i tatą, czasami z bratem lub siostrą. Preferujemy naturalny sposób fotografowania. Mam tutaj na myśli to, że do sesji nie używamy żadnych wymyślnych gadżetów. Odpowiednim sprzętem, który pozwala na realizację sesji w miejscu gdzie dziecko czy się najlepiej czy w domu klienta. 

fotografia rodzinna

Rodziny to najważniejsza część małego świata. Zatrzymywanie w kadrze tych ważnych chwil to jedna z przyjemniejszych części pracy fotografa. Sesja świąteczna, sesja urodzinowa i każda inna to  wspaniała pamiątka. zdjęcia można zobaczyć tutaj

Voucher Prezent

Warto pomyśleć o prezencie w formie sesji. Jeśli zdecydujesz się na Ofiarowanie komuś w prezencie usługi fotograficznej skontaktuj się z nami a my pomożemy sfinalizować tą sprawę.